İletişim

İSG Enstitü, Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği denildiğinde ilk akla gelen ve en geniş online mecrası olmak üzere hazırlandı. Her türlü görüş ve önerileriniz için aşağıda yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. İlettiğiniz başvurular özenle dikkate alınacak, gerekli incelemeler yapılarak en kısa zamanda tarafınıza bilgi verilecektir. 

Mail adresimiz: destek@isgenstitu.com

İletişim Formu

İSG Enstitü, servislerine ilişkin görüş, öneri ve eleştirilerinizi bu form aracılığı ile iletebilirsiniz. Ayrıca bilgi almak, işbirliği önerileri ve benzeri konularda yetkilileri ile iletişim kurmak için bu formu kullanabilirsiniz.


Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, sorularınızın ve iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir. Kişisel verilerinizin İSG Enstitü tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Gizlilik ve Güvenlik Politikası‘nı inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz. Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan bilgilerinizi, kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bizimle paylaşmayınız. Benzer şekilde iletişim talebinize ekran görüntüsü eklemek istediğinizde, konuyla doğrudan bağlantılı olmadıkça kişisel veri içeren fotoğraf paylaşmayınız.