Hakkımızda

İSG Enstitü, onlarca eğitim içeriği, rehberlik edici blog yazıları ve problem çözücü uygulamalarıyla iş sağlığı ve güvenliği konusunda dinamik bir eğitim hizmeti vermektedir.

Bilginin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyenlere 2020’den beri rehberlik ediyoruz. Sahip olduğumuz yüksek niteliklerle kursiyerlere sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli derslerini sunuyoruz. Öğrencilere kolay anlaşılır, çağın gerekliliklerine uygun çözümler beklediğini biliyor  ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz Bununla birlikte iş sağlığı ve güvenliği alanında yaşadığınız problemlere çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Misyon

Kuruluş yılımız olan 2020 yılından bu yana profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve kalitemizle birçok kuruluşu ile çalışma yaptık. İş sağlığı ve güvenliği alanında fark yaratan eğitimleri destekledik. Aramıza yeni katılan uzmanlar ve akademisyenler de birlikte büyüyoruz.

Vizyon

Özellikle uzaktan eğitim alanında ülke sınırlarını aşan bir aşamaya gelmeyi gelecek hedeflerimiz arasına ekledik. Planlarımız geleceğe emin adımlarla yürümemizi sağlıyor. Biz öğrenme arzusunu her şeyin üstünde tutuyoruz. Yeni şeyler öğrenmeye istekli bireyler olduğu sürece bizler de yeni şeyler anlatmaya devam edeceğiz.

İSG Enstitü Logo
İSG Enstitü Logo